133
Zdecydowanie ekipa „Czerwonego Byka” niema na co wydawać pieniędzy….
Co sądzicie o takiej imprezie łączącej zajawkę koszykarską z snowboardem?
Czekamy na kolejną edycję, może będą grać w Futbol Amerykański