sobota, 13 czerwca, 2026
Strona główna » Zbieramy Kasę dla Ignacego!

Zbieramy Kasę dla Ignacego!

by sfl
||

Doszła do nas taka przykra wiadomość:

Jestem mamą 17-letniego Ignacego, ucznia II klasy liceum nr VII w Krakowie. Mój syn miał poważny wypadek na snowboardzie. Od kilku tygodni jezdzi na wózku inwalidzkim, ma niedowład nóg i zanik mięśni. Żeby podnieść go z wózka konieczna jest długotrwała rehabilitacja. NFZ zapłaci tylko za początkową jej fazę. Nasza rodzina,czyli syn i ja, nie mamy dość środków, by zapłacić za kolejne niezbędne zabiegi i wyjazdy rehabilitacyjne. Terapia Ignacego może potrwać nawet dwa lata. Do tej pory dzięki intensywnej fizjoterapii udało się uniknać dodatkowych, pourazowych trudnosci i powikłań. Jeśli możesz, pomóż nam, wpłacając choćby parę złotych na konto: PKO BP SA 04 1020 2906 0000 1702 0314 4029 (z dopiskiem: Rehabilitacja Ignacego). Każda wpłata się liczy.
Dziękuję!!!

Ignacego poznałem w tym roku na feriowych katach w Livigno. Jest mega utalentowanym dzieciakiem, który potrzebuje teraz naszej pomocy!
ignacy2

ignacy1

Podobne

Zostaw komentarz